:.اخبار زیست محیطی
4461
1396/6/23 پنجشنبه حفظ محیط زیست نیازمند مشارکت همگانی مدیر کل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: حفظ محیط زیست نیازمند عزم همگانی است و همه مردم با تلاش و توجه به محیط زیست در حفظ آن کمک نمایند.
"مازیار سلیمان نژاد" پیش از برنامه اکران فیلم های ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در جمع اعضای بسیج حوزه مقاومت شهید سلیمی ادارات و نهادهای اجرایی ایلام، آموزش و فرهنگ سازی را یکی از نیازهای اساسی در حفظ محیط زیست دانست و گفت: جشنواره فیلم سبز برنامه هایی را برای ارتقاء و اعتلای سطح دانش محیط زیستی عموم مردم تهیه و اجرا می نماید.
وی افزود: امسال ششمین جشنواره بین‎المللی فیلم سبز در دو بخش اصلی شامل بخش رقابت بین‎المللی سینمایی و هنرهای تجسمی برگزار می‏‌شود. همچنین این جشنواره، در حال حاضر به عنوان جشنواره ای تاثیر گذار در حوزه محیط زیستی در سطح وسیعی برگزار می‎شود.
"سلیمان نژاد" در ادامه به توان بالای بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس و سازندگی کشور پس از جنگ تحمیلی اشاره کرد و بیان نمود: در راستای جلوگیری از تخریب و آلودگی محیط زیست، بسیج نقش ارزنده ای دارد.
وی در پایان ضمن تشکر از زحمات بسیجیان استان که همواره در حفاظت از محیط زیست همکاری شایان توجهی داشته اند؛ گفت: در هنگام بروز آتش سوزی در مناطق، نهادهای مختلفی در عملیات اطفاء حریق ما را یاری می کنند که نقش بسیج و نیروهای مردمی در این زمینه قابل تقدیر است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ