اخبار برگزیده
بازدید سرزده معاون امور عمرانی استانداری از اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام

بازدید سرزده معاون امور عمرانی استانداری از اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام پیش از ظهر امروز بطور سرزده از اداره کل حفاظت محیط زیست استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، "سعید هژبری" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل حفاظت محیط زیست، در جریان عملکرد، مسائل و مشکلات این اداره کل قرار گرفت.
وی از آزمایشگاه های میکروبی، هوا و شیمی بازدید و پیرامون وظایف این اداره کل در خصوص کنترل و پایش صنایع پایه و مختلف بحث و گفتگو کرد، همچنین از نحوه پایش هوای محیط و خروجی دودکش های صنایع که بصورت آنلاین رصد می شوند بازدید و اظهار داشت: جهت توسعه دولت الکترونیک باید سامانه های سنجش آلودگی و تشخیص واحدهای آلاینده با هم مرتبط شوند و فرآیند تشکیل لیست صنایع آلاینده بصورت هوشمند باشد.
"مرتضی پیرمحمدی" سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان نیز در این بازدید، گزارش کوتاهی از وضعیت چارت سازمانی و ساختمان های اداری و تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای صحیح قوانین و مقررات محیط زیستی ارائه نمود.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری ایلام، مدیرکل بحران استانداری، مدیرکل امور شهری و شوراها و مدیر کل دفتر فنی استانداری در این بازدید معاون استاندار را همراهی کردند.

 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
شعار سال 1402 «مهار تورم، رشد تولید»