.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 6a10cd7
 • بازدید سرزده مدیرکل محیط زیست استان ایلام از منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام ضمن بازدید از زیستگاه های منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ با محیط بانان مستقر در پاسگاه شهید فتح الهی این منطقه دیدار و گفتگو کرد.
 • 1398/12/25 يكشنبه2020-03-15T13:29:13+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، غلامرضا ابدالی در این بازدید بر استفاده از تمام امکانات و توان محیط بانان جهت حفاظت و حراست هر چه بهتر از عرصه های طبیعی و مواهب خدادادی این منطقه تاکید کرد.

  وی  ضمن تاکید بر لزوم توجه بیشتر به موضوع حفاظت از محیط زیست افزود :  منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ به لحاظ تنوع گونه های جانوری و گیاهی دارای اهمیت ویژه ای است و محیط بانانی که شبانه روز از مواهب الهی این منطقه حساس حفاظت می کنند باید از تلاش و زحمات آنان به نحو شایسته ای قدردانی شود.

  در این برنامه بازدید که فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان نیز حضور داشت، مدیرکل حفاظت محیط زیست، دستورات ویژه‌ای را در رابطه با پاسگاه‌ و محیط‌بانان مستقر در آن صادر کرد.

  بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از سایت تکثیر و پرورش گوزن زرد ایرانی

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از سایت تکثیر و پرورش گوزن زرد ایرانی بازدید کرد و در جریان برنامه‌های حفاظت این سایت قرار گرفت.

  غلامرضا ابدالی در این بازدید اظهار داشت: نزدیکی این منطقه به شهر ایلام، طبیعت بکر، آب و هوای معتدل و علوفه طبیعی را می‌توان از جمله مزیت‌های سایت پرورش گوزن زرد ایرانی اعلام کرد.

  وی افزود: با توجه به وجود عناصر و شرایط مطلوب زیستگاهی در این سایت، تکثیر و نگهداری از این گونه حائز اهمیت، به خوبی در حال انجام است و با صراحت می توان اعلام کرد که این سایت از موفق ترین سایت های تکثیر و پرورش گوزن زرد ایرانی در کشور محسوب می شود.


  نسخه قابل چاپ