.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: ebe7a46
 • برگزاری شورای اداری حفاظت محیط زیست ایلام بصورت ویدئو کنفرانس
  اولین جلسه شورای اداری حفاظت محیط زیست استان ایلام در سال ۹۹ بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
 • 1399/2/22 دوشنبه2020-05-11T14:19:15+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، به منظور پیشگری از شیوع بیماری کرونا و همچمنین رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و دستور العمل‌های بهداشتی در این خصوص اولین جلسه شورای اداری حفاظت محیط زیست استان با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست، معاونین و حراست با هدف ارائه گزارش از برنامه ها و فعالیت های ادارات شهرستان در ایام کرونا و تبادل نظر پیرامون مباحث کاری و جاری ستاد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
  در این جلسه مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، موضوع مدیریت پسماندها، خصوصاً پسماندهای پزشکی بصورت ویژه در دستور کار ادارات شهرستان ها قرار دارد.
  "غلامرضا ابدالی" اضافه کرد: مراکز درمانی اختصاص یافته به معالجه بیماران کرونایی، مجهز به دستگاه های بی خطرسازی پسماندهای عفونی بوده و پس از بی خطرسازی به مراکز مجاز دفن منتقل می شوند.
  وی تصریح کرد: کلیه شرکت هایی که در زمینه تولید اقلام بهداشتی و حفاظت فردی در مقابل بیماری کرونا فعال هستند یا متقاضی احداث این گونه واحدها هستند بطور جدی مورد حمایت این اداره کل در زمینه صدور مجوز و سایر مقررات محیط زیستی قرار می گیرند.
  ابدالی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما و احتمال وقوع حریق در مراتع و جنگل های استان بیان کرد: اکیپ های اجرایی اطفاء حریق از هم اکنون تجهیز و آماده هر گونه مقابله با حریق های احتمالی باشند.
  وی با بیان اینکه در شرایط بیماری کرونا، حفاظت از محیط زیست استان همچنان ادامه دارد خاطرنشان ساخت: در این ایام که ترددها بسیار محدود گردیده، موضوع حفاظت از زیستگاه ها بصورت جدی همچنان در دستور کار یگان حفاظت این اداره کل قرار دارد و هرگز کنترل و پایش زیستگاه های استان متوقف نگردیده است.

  در ادامه جلسه شورای اداری حفاظت محیط زیست استان، رؤسای ادارات شهرستان ها به صورت ویدئو کنفرانس به بیان فعالیت ها و اقدامات خود پرداختند.


  نسخه قابل چاپ