.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 7357a38
 • تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان می شود
  مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.
 • 1399/11/21 سه‌شنبه2021-02-09T14:00:39+03:30.
 • به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، پیش از ظهر امرو، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به همراه معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین استان و رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه به دیدار خانواده معزز شهید "حبیب اله نجیب" رفتند.
  در این دیدار"غلامرضا ابدالی" مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: امنیت و اقتدار امروز کشور را مرهون خون شهدا هستیم و خانواده شهدا نمونه واقعی صبر و ایستادگی هستند و فرزندانی را پرورش دادند که مدافع اسلام و انقلاب شدند.
  وی افزود: پدران و مادران شهدا همه امید زندگی خود را به جبهه فرستادند و همه ما مدیون خون شهدا و صبر مادران و همسران آنها هستیم و کاری نکنیم که این عزیزان از ما ناامید شوند.
  در این دیدار معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین استان نیز با اشاره به اینکه پدران و مادران شهدا سند افتخار این ملت هستند، گفت: والدین شهدا حق بزرگی برگردن مسئولان دارند، آن‌ها اسوه‌های صبر، استقامت و سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند.
  سرهنگ "نصرالهی" هدف از این دیدار‌ها را قدردانی از صبر خانواده شهدا و ادای احترام به آنان دانست و گفت: ملاقات و تکریم آنان باید در جامعه نهادینه شود.
  شهید حبیب اله نجیب در سال 1368 به مقام رفیع شهادت نائل شد.


  نسخه قابل چاپ