.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: a81af07
 • راه اندازی کارخانه بازیافت و پردازش پسماند در ایلام
  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ایلام گفت: کارخانه بازیافت و پردازش پسماند در محدوده سه راه جندالله صالح آباد احداث و راه اندازی خواهد شد، در این مکان ارزیابی زیست محیطی صورت گرفته و آماده ساخت و ساز است.
 • 1398/3/21 سه‌شنبه2019-06-11T13:00:27+04:30.
 • کد خبر:۷۵۲۵۳۴
  به گزارش تابناک ایلام؛ پیام قربانی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ایلام گفت: با توجه به اینکه استان ایلام فاقد کارخانه بازیافت و پردازش پسماند است تلاش می‌شود به زودی این مشکل در استان رفع شود.
  وی افزود: طرح جامع مدیریت پسماند شهری تهیه، تنظیم و تدوین شده و مقرر شده در جلسه‌ای که به زودی در سازمان همیاری شهرداری‌ها برگزار می‌شود، برای جذب بودجه ساخت این کارخانه تلاش خواهد شد.
  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ایلام اظهار داشت: پایان دفن مستقیم و غیربهداشتی زباله در ایلام اقدامی مهم در حوزه محیط زیست است.
  قربانی با بیان اینکه  این کارخانه در محدوده سه راه جندالله صالح آباد احداث و راه اندازی خواهد شد تصریح کرد: در این مکان ارزیابی زیست محیطی صورت گرفته و آماده ساخت و ساز است.
  وی در ادامه از خرید دستگاه بازیافت نخاله‌های ساختمانی در جهت رفع معظلات پسماندهای عمرانی و ساختمانی با اعتباری بیش از ۲ میلیارد تومان در شهر ایلام خبر داد.
  وی بیان داشت: این اقدام با کمک بخش خصوصی و سرمایه‌گذار خارجی، ایرانی صورت خواهد گرفت.
  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ایلام خاطرنشان کرد: مصالح ساختمانی شامل، آجر، دیوار پیش ساخته، کف پوش، مواد اولیه راه سازی، شن و ماسه و... است که با این روش پسماندهای ساختمانی از هم تفکیک شده و طی فرایندی به مصالح ساختمانی تبدیل خواهد شد./ح
  فارس

  نسخه قابل چاپ
  بيشتر