.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: bf3aad5
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام از دفتر استانی تسنیم بازدید کرد
  گروه استان‌ها - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان ایلام با حضور در دفتر استانی خبرگزاری تسنیم با خبرنگاران این خبرگزاری دیدار و گفت‌وگو کرد.
 • 1399/7/22 سه‌شنبه2020-10-13T11:21:47+03:30.
 • به گزارش خبرگزاری تسنیم  از  ایلام، غلامرضا ابدالی صبح امروز در دفتر استانی خبرگزاری تسنیم ایلام حضور و ضمن دیدار و گفت‌وگو با خبرنگاران از روند کاری و خبردهی این خبرگزاری در ایلام مطلع شد و اظهار داشتخبرگزاری تسنیم از جمله خبرگزاری‌های مورد وثوق جامعه در کشور است که صداقت، شفافیت و انصاف در اخبار، تحلیل و تولید محتوی آن عیان است.
  مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان ایلام گفت: آن چه خبرگزاری تسنیم در ایلام را از دیگر رسانه‌ها متمایز کرده است،  توجه به تولید محتوی با نگاه بومی و منطقه‌ای است و نقد و نظر و گزارشات خبرگزاری تسنیم در ایلام مرجع و مورد پذیرش مخاطبان است.
  مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان ایلام در ادامه به همکاری و همراهی خبرگزاری تسنیم در توجه به حفاظت از محیط زیست و نهادینه کردن فرهنگ استفاده از محیط زیست استان قابل تقدیر است . انتظار آن را دارم که در انعکاس اخبار زیست محیطی که نیاز امروز جامعه و فردای ایران اسلامی است بیش از پیش تلاش شود.

  وی آگاهی‌رسانی و آموزش را لازمه فرهنگسازی در حوزه محیط زیست دانست و خاطر نشان کرد: رسانه‌ها در زمینه آگاهی‌رسانی و آموزش و نهادینه کردن فرهنگ استفاده بهینه از محیط زیست نقش آفرین و خبرگزاری تسنیم در این ارتباط پیشتاز است.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر