.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 8122898
 • منتشر کنندگان تصاویر صید غیر مجاز در فضای مجازی دستگیر شدند
  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان ایلام، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 متخلف و شکارچی غیر مجاز در فضای مجازی شناسایی و به محاکم قضایی معرفی و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.
 • 1399/7/28 دوشنبه2020-10-19T08:57:22+03:30.
 • عبدالصاحب بازیار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان ایلام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام، گفت: در صورت انتشار تصاویر شکار یا خرید و فروش گونه‌های مختلف جانوری در فضای مجازی، با هنجارشکنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
  وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 متخلف شناسایی و به محاکم قضایی معرفی و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.
  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست ایلام، گفت: متاسفانه بعضی افراد در فضای مجازی سعی در خودنمایی و گسترش غیر قانونی شکار و صید دارند که یگان حفاظت محیط زیست ایلام و پلیس فتا استان ضمن رصد دقیق رفتار مجرمانه این افراد، برابر قانون با آن‌ها برخورد خواهد کرد.
  بازیار ادامه داد: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده سازمان حفاظت محیط زیست کشور با مسوولین سایت دیوار در خصوص عدم انتشار آگهی‌های فروش حیات وحش زنده و غیر زنده، در صورت انتشار این گونه تصاویر، متخلفین به مقامات قضایی معرفی خواهند شد.

  وی تاکید کرد: هموطنان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تصاویر مربوط به شکار، صید، خرید و فروش گونه‌های مختلف جانوری در فضای مجازی، مراتب را با شماره تلفن شبانه روزی 1540 برای تسریع در رسیدگی، اطلاع دهند.

  انتهای پیام/ 970821


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر