.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: d9ce44d
 • 10 متخلف زیست محیطی در ایوان دستگیر شدند
  ایلام - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایوان گفت: 10 متخلف زیست محیطی از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
 • 1397/5/14 يكشنبه2018-08-05T15:19:41+04:30.
 • "علی محمودی "روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مجموع تخلفات ثبت شده در قالب هفت پرونده و 40 میلیون ریال خسارت به مراجع قضایی جهت اعمال قانون معرفی شده اند.
  وی یادآور شد: صید 63 قطعه ماهی از سد کنگیر ایوان، مبادرت به شکار گراز وحشی و یک سر تشی، تلف شدن 100 قطعه پرنده زنبورخوار، چهار قطعه کبک معمولی و یک قطعه تیهو توسط ماموارن یگان حفاظت محیط زیست از تخلفات زیست محیطی هستند.
  مدیر محیط زیست ایوان اضافه کرد: از متخلفان 2 قبضه اسلحه ساچمه زنی، مقادیری فشنگ، 2 قلاده سگ شکاری، 2 رشته تور ماهیگیری کشف و ضبط شده است.
  محمودی با بیان اینکه وجود اسلحه های ساچمه زنی و شکاری فراوان در دست مردم و زنده گیری پرندگان از مشکلات زیست محیطی این منطقه است، گفت: بیشترین شکاری که در این منطقه صورت می گیرد شامل کبک، تیهو، کبوتر جنگلی و زنده گیری سهره طلایی است.
  وی از شهروندان تقاضا کرد هرگونه تخلف زیست محیطی را با شماره 1540 اطلاع رسانی نموده تا در اسرع وقت نسبت به بررسی آن ها اقدام شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ