.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: cceedff
 • دیدار مدیرعامل سیمان ایلام با سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان
  مدیرعامل سیمان ایلام با سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان دیدار کرد .
 • 1398/7/1 دوشنبه2019-09-23T15:45:33+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، در این دیدار، مدیرعامل سیمان ایلام ضمن تبریک انتصاب مهندس"غلامرضا ابدالی" به عنوان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان ایلام عنوان داشت: سوابق کاری جنابعالی و تسلط بر وضعیت زیست محیطی استان ایلام، بی شک در ارتقاء محیط زیست استان تأثیر گذار خواهد بود.

  "حمید اقبالیان" گفت: سیمان ایلام نصب تجهیزات کنترل آلودگی و سیستم پایش زیست محیطی کارخانه را بعنوان یک مطالبه اجتماعی از وظایف قانونی خود دانسته و در جهت روزآمد نمودن آنها تلاش خواهد نمود.

  "غلامرضا ابدالی" سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان نیز در این دیدار گفت: حفاظت از محیط زیست، وظیفه همگانی است، و کارخانه سیمان در راستای این مهم تلاش نموده است و انتظار می رود که سیستم های کنترل آلودگی هوا و سیستم پایش آنلاین ارتقاء نمایند.

  وی افزود: تعامل صنعت و محیط زیست در راستای توسعه پایدار استان از اهداف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد و این اداره کل تلاش می کند با صنایع استان بخصوص صنایع بزرگ، تعامل دو جانبه ای داشته باشد.

  ابدالی ادامه داد: با توجه به ارتقاء استاندارد های خروجی دودکش صنایع در سال های اخیر، لزوم ارتقاء سیستم فیلتراسیون و تکنولوژی تولید بیش از گذشته ضروری به نظر می رسد.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر