.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 629bf02
 • بازدید سرزده فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از موزه تاریخ طبیعی و پاسگاه محیط بانی ایلام
  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور به صورت سرزده از موزه تاریخ طبیعی و پاسگاه محیط بانی تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان ایلام بازدید کرد.
 • 1398/7/25 پنجشنبه2019-10-17T19:47:35+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور به همراه ابدالی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام از موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی، پاسگاه محیط بانی شهید فتح الهی مستقر در منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ایلام، بازدید کرده و با محیط بانان دیدار و گفت و گو کرد.

  در جریان بازدید فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشوراز موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی استان، ابدالی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، گزارشی از تاریخچه موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی و نیز معرفی سالن ها و برخی نمونه های منحصر به فرد موجود در این موزه ارائه کرده و اضافه کرد: که نیاز است در بخش فرهنگ سازی و آموزش، بیشتر از پیش توجه خود را معطوف به دانش آموزان، جوانان و دانشجویان کنیم.

  دراین بازدید سرهنگ جمشید محبیت خانی، ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در ساخت، بروزرسانی و نگهداری موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی ایلام، اظهار کرد: مجموعه ارزشمندی در این موزه گردآوری شده است که نیاز به حفظ، نگهداری و معرفی به همگان دارد.

  وی افزود: سازمان حفاظت محیط زیست کشور این آمادگی را دارد که با حمایت همه جانبه خود از این مجموعه کم نظیر، اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام را در پیشبرد اهداف این موزه یاری کند.

  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور همچنین ضمن بازدید از پاسگاه محیط بانی شهید فتح الهی با محیط بانان این پاسگاه نشست داشت و مشکلات آنان را جویا شد.

  در این بازدید سرهنگ محبت خانی ضمن قدردانی از تلاش و کوشش محیط بانان برای حفاظت از محیط زیست و گونه های مختلف حیات وحش، برای انجام هر چه بهتر وظایف، خواستار امکانات و تجهیزات بیشتری برای پاسگاه شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ