.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: b98a16a
 • پاکسازی موکب های پایانه مرزی مهران از زباله
  سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، امروز جمعه از پاکسازی موکب های مسیر تردد زائران اربعین حسینی (ع) از زباله در پایانه مرزی مهران توسط محیط بانان و کارشناسان این اداره کل خبر داد.
 • 1398/7/26 جمعه2019-10-18T19:45:07+03:30.
 • "غلامرضا ابدالی" بابیان اینکه این اداره کل به منظور خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی اقدامات مختلفی را در دستورکار قرار داده، اظهارکرد: تشکیل ستاد اربعین در اداره کل، اسکان زائرین در مأمورسراهای شهرستان هایی که در مسیر تردد زوار اربعین هستند، نصب بنرهای محیط زیستی و نظارت و پاکسازی مسیر تردد زوار از جمله این برنامه‌ها است.

  وی گفت: یکی از مشکلاتی که در این ایام احتمال دارد در سطح شهرستان مهران به وجود آید انباشت زباله‌های تولیدی، بخصوص ظروف یکبار مصرف است و در این خصوص ضرورت دارد همه زائرین و سازمان ها و ارگان های دست اندرکار با مدیریت صحیح و اقدام‌های لازم و پیشگیرانه برای جلوگیری از هرگونه آلودگی محیط زیستی تلاش کنند.

  ابدالی اضافه کرد: با برنامه ریزی منسجم عملیات پاکسازی مسیر پل زائر تا پایانه مرزی مهران از زباله توسط اداره کل حفاظت محیط زیست و سازمان های مردم نهاد محیط زیستی در دستور کار قرار گرفته است.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ