.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: f1d6c85
 • کاهش آلودگی های ناشی از فعالیت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب گفت: آلودگی های ناشی از فعالیت واحدهای نفت و گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در استان ایلام بطور جدی کنترل و کاهش می یابند.
 • 1398/8/6 دوشنبه2019-10-28T11:07:42+03:30.
 • "ناصری پور" مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در دیدار با سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: کنترل آلودگی های مختلف از واحدهای تحت مدیریت این شرکت نیاز به اعتبارات دارد،که با تأمین اعتبار لازم و انجام پروژه های عظیم نفتی از جمله طرحNGL دهلران اکثر آلودگی های میادین نفت و گاز استان در حد قابل ملاحظه ای کنترل و کاهش می یا بند.

  وی افزود: بیشتر آلودگی هوای منتشره از واحدهای نفت و گاز این شرکت مربوط به فلرهای این واحدهاست که در حال حاضر در سطح ملی و منطقه ای، مطالعه و رایزنی جهت حذف فلرها و تبدیل مواد سوزانده شده به فرآورده های نفتی قابل فروش در حال انجام است.

  سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام نیز در این دیدار گفت: بهره برداری از میادین نفت و گاز از سالهای گذشته در استان آغاز گردیده و در برخی مواقع فعالیت این واحدها همراه با آلودگیهای زیست محیطی بوده است که در همان زمان اقدامات قانونی لازم انجام شده است.

  "غلامرضا ابدالی" اظهار داشت: آلودگی های ناشی از پساب کمپ های حوزه گازی، بینا و بیجار و میادین نفت چشمه خوش، بطور کامل کنترل و رفع گشته است، همچنین اکثر چاله های سوزان که آلودگی  هوا ایجاد می کردند با پی گیری این اداره کل جمع آوری شده اند.

  وی تصریح کرد: جهت پایش و کنترل آلاینده های مختلف منتنشر از واحدهای نفت و گاز تحت مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ایجاد ایستگاه های کنترل کیفی هوا ی محیط ضروری است، که این موضوع یکی از مهمترین مطالبه های مردم و محیط زیست استان از شرکت مذکور می باشد .


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر