.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 35dcd48
 • مشکلات زیست محیطی شهرک های صنعتی استان کاهش می یابد
  سرپرست شرکت شهرک های صنعتی ایلام گفت: مشکلات زیست محیطی شهرک های صنعتی استان کاهش می یابد.
 • 1398/8/8 چهارشنبه2019-10-30T11:01:06+03:30.
 • "اقبال اسماعیلی" در دیدار با سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: با استقرار واحدهای مختلف در شهرک های صنعتی، از انتشار آلودگی های زیست محیطی گسترده جلوگیری می شود و با بهینه سازی سیستم تصفیه پساب شهرک صنعتی ایلام، آلاینده های تخلیه شده به محیط در حد استانداردهای محیط زیست قرار می گیرد.

  وی افزود: با تکمیل طرح زون بندی شهرک های صنعتی استان، از استقرار واحدها در زون های ناهمگون جلوگیری می شود که این موضوع علاوه بر رعایت مقررات زیست محیطی، موجب تسهیل در فعالیت بهره برداران در شهرک های صنعتی استان می شود.

  سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام نیز در این دیدار گفت: شهرک های صنعتی استان ملزم به رعایت ملاحضات زیست محیطی هستند و در خصوص مدیریت صحیح پساب و پسماند تولیدی باید اقدامات جدی صورت گیرد و شهرک های صنعتی استان به  جزء در مواردی محدود، استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست را رعایت می کنند.

  "غلامرضا ابدالی" ادامه داد: توسعه و ارتقای شهرک های صنعتی باید بر اساس نیازمندیهای استان پیگیری و اجرا شود.

  وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت استان در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی، تسریع در ایجاد شهرک های تخصصی نفت و گاز از ضرورت های استان است که علاوه بر کاهش آلاینده های محیط زیست، موجب اشتغالزایی در سطح بالایی در استان می شود.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر