.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 1dfe6c6
 • برگزاری نشست هم اندیشی سمن های محیط زیستی ایوان
  نشست هم اندیشی رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایوان با سمن های محیط زیستی این شهرستان در محل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ایوان برگزار شد.
 • 1398/11/29 سه‌شنبه2020-02-18T09:56:39+03:30.
 • رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایوان در این نشست ضمن قدردانی از فعالیت های کم نظیر سمن های محیط زیستی شهرستان افزود: خوشبختانه این سمن ها با مشارکت های به موقع و اندیشمندانه خود موجبات بهبود وضعیت محیط زیست این شهرستان را فراهم آورده اند.

  "علی محمودی" هدف از برگزاری این جلسه را گسترش همكاري هاي سمن های محیط زیستی شهرستان با اداره حفاظت محيط زيست ایوان و به منظور استفاده از ظرفیت سمن ها در ارتقای شاخص های محیط زیست شهرستان عنوان کرد. 

  وی با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی و استمرار آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان و استفاده از ظرفیت های مردمی برای حفاظت از محیط زیست، گفت: حفاظت از محیط زیست در فرهنگ و مذهب ما یک وظیفه همگانی است و اداره حفاظت محیط زیست ایوان، حمایت از تشکل ها و سمن ها ی محیط زیستی را برای هر چه بهتر برگزار کردن برنامه های مختلف محیط زیستی، همیشه سرلوحه کار خود قرار داده است.

  در این نشست، دبیران و نمایندگان سازمان های مردم نهاد، به بیان دیدگاه های خود پرداخته و در خصوص وضعیت محیط زیست شهرستان ایوان پیشنهاداتی را ارائه کردند.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر