.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 29d6274
 • برگزاری جلسه هماهنگی اجرای مانور سراسری سیلاب مدارس در اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام
  جلسه هماهنگی جهت اجرای مانور سیلاب با حضور رابطین اداره کل آموزش و پرورش، شرکت آب منطقه ای و آتش نشانی در محل اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام برگزارشد.
 • 1398/11/30 چهارشنبه2020-02-19T13:22:54+03:30.
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام با اشاره به برنامه اجرای مانور سراسری سیلاب مدارس در اسفندماه سالجاری، خاطر نشان ساخت: برگزاری این گونه مانورها، نقش به سزایی در آگاه سازی دانش آموزان و خانواده های آنان در هنگام مواجه با سیلاب های احتمالی دارد.

  "غلامرضا ابدالی" تصریح کرد: باتوجه به نزولات آسمانی و احتمال آبگرفتی و مواردی که احتمال خطر برای شهروندان در فصل زمستان دارد، عوامل انسانی نیز می تواند در بروز و تشدید آن نقش قابل توجهی را ایفا می کنند  بر همین اساس در صدد برگزاری مانور مقابله با سیلاب‌ها و آبگرفتگی در سطح مدارس برآمدیم.

  وی افزود: دستگاه‌های امدادرسان استان ایلام نیز در مواقع بحران حضور فعالی دارند و  باید تمامی تدابیر لازم برای هماهنگی های قبل از بحران اندیشیده شود تا در زمان بحران واقعی بهترین عملکرد و بیشترین هماهنگی را از خود بروز دهند .

  در ادامه نمایندگان سایر ارگان های ذیربط، پیشنهاداتی در خصوص نحوه اجرای مانور ارائه و در پایان نیز نقش هر یک از این ارگان ها در اجرای مانور تعیین گردید.

  گفتنی است مانور سراسری سیلاب، همزمان با سراسر کشور در پنجم اسفند ماه سال جاری در یکی از مدارس شهر ایلام اجرا خواهد شد.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر