.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: f889d88
 • آمادگی محیط زیست و منابع طبیعی ایلام برای مدیریت بحران و پیشگیری از حریق در عرصه های طبیعی
  برای مدیریت بحران و پیشگیری از احتمال وقوع آتش سوزی در در عرصه ها و جنگل های استان ، ادارات کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام با تشکیل ستاد مشترک، آماده مقابله با این حوادث شدند.
 • 1399/2/17 چهارشنبه2020-05-06T10:35:18+04:30.
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام، در نشست مدیریت بحران و پیشگیری از حریق در عرصه ها و جنگل ها با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: هرساله با شروع فصل گرما، عرصه ها و مناطق جنگلی استان به دلایل مختلفی دچار آتش سوزی می شوند که یکی از مهم‌ترین وظایف کمیته بحران ارتباط با سازمان‌ها و اداراتی است که در امر مدیریت بحران در آتش سوزی ها به نوعی با یکدیگر مرتبط هستند.
  "غلامرضا ابدالی" افزود: محیط زیست، منابع طبیعی، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، هلال احمر، سازمان های مردم نهاد محیط زیستی و... در مدیریت و کنترل حریق نقش اساسی دارند و امیدواریم که برنامه‌های مرتبط با این امر به خوبی پیش برود.
  وی تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم با همکاری همدیگر در بحث پیشگیری از حریق، برای شناسایی نقاط بحرانی آتش سوزی و ایجاد شرایط لازم برای پیش بینی و مدیریت آن آماده شویم تا از این ثروت های خدادادی حفاظت کنیم.
  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام هم در این نشست بر لزوم پیشگیری از وقوع حریق تاکید کرد و گفت: باید تلاش و هم افزایی، فرهنگ سازی و آموزش مردم را در اولویت قرار دهیم تا در خصوص پیشگیری از وقوع آتش سوزی عملکرد مناسبی داشته باشیم.
   "رضا احمدی" افزود: هر چند امکانات و تجهیزات پیشگیری، مقابله و مهار آتش سوزی در عرصه ها و جنگل های استان کافی نیست، اما این اداره کل با بسیج همه امکانات آماده پیشگیری و مقابله با حریق های احتمالی در استان است.
  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام بیان کرد: خوشبختانه انسجام لازم برای پیشگیری و مدیریت حریق در عرصه ها در ادارات کل منابع طبیعی و محیط زیست شکل گرفته است.


  نسخه قابل چاپ
  بيشتر