اخبار برگزیده

پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام به مناسبت روز جهانی زمین پاک مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام در پیامی به مناسبت دوم اردیبهشت ماه (۲۲ آوریل) و روز جهانی زمین پاک گفت: باید این روز بزرگ ارج نهاده شود و تمامی مردم و مسئولین باید دست به دست هم دهند تا همگام با هم در جهت پاکیزه سازی محیط زیست قدم برداریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، متن پیام غلامرضا ابدالی به شرح ذیل است :

هر ساله ۲۲ آوریل مصادف با ۲ اردیبهشت در سراسر دنیا مراسمی جهت احترام به سیاره خاکی که سخاوتمندانه میلیاردها انسان را در آغوش خود جای داده است وبه لطف و کرم خالقی توانا گهواره ای امن و سرشار از نعمت های بی شمار را برای آسایش و به کمال رسیدن نسل بشر فراهم آورده برگزار می شود.

ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و به شکرانه این همه زیبایی و کرم هم قسم می شویم تا با حفاظت از این مواهب الهی و استفاده خردمندانه از این منابع ارزشمند زمین، وظیفه شکر گذاری خود را به نحو احسن بجا آوریم.

باید این روز بزرگ ارج نهاده شود و تمامی مردم و مسئولین دست به دست هم دهند تا همگام با هم در جهت پاکیزه سازی محیط زیست قدم برداریم.
 
اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ، مراتب سپاس و تشکر خود را از مسئولان و مردم خوب و فهیم استان ایلام در صیانت از محیط زیست دیارمان و بهره مندی از آسمانی آبی و زمینی پاک اعلام می دارم.

بيشتر
شعار سال 1400 «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»